Mikołajki w naszej szkole

„Dobry Święty Mikołaju,wszystkie dzieci Cię kochają!Usiądź sobie między nami,obdarz dzieci prezentami.Cały długi rok czekamy– cieszymy się wszyscy.Chcemy Ciebie tu przywitaćw dzień tak uroczysty!” 

3 grudnia br. obchodziliśmy w naszej szkole mikołajki, święto radości i prezentów. Ten dzień to wyjątkowa oprawa, niecodzienny klimat i odrobina magii.  W tym dniu jesteśmy życzliwi i uśmiechamy się do siebie.

Nasze lekcje wyglądały zupełnie inaczej niż zazwyczaj. W swoich salach oglądaliśmy bajki lub filmy świąteczne, przygotowywaliśmy świąteczne dekoracje, dekorowaliśmy pierniki. Staraliśmy się wprowadzić świąteczny nastrój do naszych klas poprzez ubieranie choinki i świąteczny wystrój.

Przez cały dzień korytarzami naszej szkoły przemykał Mikołaj, który odwiedzał nasze sale i przynosił dzieciom upominki. Jest to dobry znak, świadczący o tym, że przez cały rok wszyscy byli grzeczni i zasłużyli na prezenty. Przy okazji podkreślono, że ideą, jaka przyświeca obdarowywaniu się prezentami, jest to, aby okazać sobie wzajemną życzliwość, budować pozytywne relacje, uczynić kogoś szczęśliwym. Mamy nadzieję, że ten miły gość odwiedzi nas ponownie za 365 dni.