MIKOŁAJKOWY TURNIEJ SIATKÓWKI W SARNOWIE

15 grudnia 2018r. trzy zespoły dziewcząt z naszej szkoły wzięły udział w MIKOŁAJKOWYM TURNIEJU SIATKÓWKI w SARNOWIE. Celem turnieju była integracja młodzieży z różnych szkół poprzez zabawę oraz zachęta do aktywnego spędzania czasu wolnego.

W wyniku rywalizacji nasz zespół w składzie: Kinga Fedorowicz, Weronika Skiba, Natalia Mikołajczak, Zuzanna Łakoma, Marcjanna Jaróżek, Wiktoria Głowacz i Aleksandra Roszak w całym turnieju zajął drugie miejsce, przegrywając jedynie w meczu finałowym z zespołem dziewcząt z LO Rawicz. Nasz młodszy zespół w składzie: Patrycja Radojewska, Martyna Dolik, Julia Jarczewska, Nadia Gil, Wiktoria Głuszko, Kornelia Wycisk zajął bardzo dobre czwarte miejsce.
Natomiast nasz najmłodszy zespół w składzie : Bartkowiak Lena, Piotrowiak Marta, Zielińska Amelia, Jerneś Zuzanna, Szulce Magda zaimponował wszystkim swoją bardzo dobrą postawą i dużymi umiejętnościami technicznymi i taktycznymi, które na pewno zaprocentują w przyszłych latach.
W całym turnieju wzięło udział 9 zespołów: 2 zespoły z LO Rawicz, 1 zespół z ZSZ Rawicz, 2 zespoły z UKS 6 Rawicz, 1 zespół ,,Sarenki” Sarnowa i 3 zespoły z naszej szkoły.
Opiekunkami zespołów były pani Dorota Kasperczak i pani Monika Demut