Monika Guryl

Monika Guryl (Staśkiewicz)

Od przedszkola…

  • Przedszkole – dawna Modena, obecnie im. Krasnala Hałabały,
  • Szkoła Podstawowa nr 6 im. Janusza Korczaka w Rawiczu,
  • Zespół Szkół nr 3 im. Rawickiego Korpusu Kadetów w Rawiczu,
  • Policealne Studium Kosmetyczne w Lesznie,
  • Wyższa Szkoła Humanistyczna – Pedagogika resocjalizacyjna i terapia (licencjat i magister),
  • Studium Podyplomowe w Lesznie (wychowanie przedszkolne i kształcenie zintegrowane I-III)

Moje zainteresowania:

Interesuję się sportem, lubię czytać dobre książki, oglądać dobre kino. Uwielbiam też jeździć na rowerze. W wolnym czasie spędzam czas z moją rodziną poprzez wspólne spacery, wycieczki, grę w różne ciekawe gry.

Wspomnienia:

Wspomnienia związane z tą szkołą są bardzo miłe. Bardzo dobrze też wspominam moją pierwszą wychowawczynię Panią Kazimierę Guzikowską. Później w klasach IV-VI byłam pod okiem Pani Halinki Knuły. Pamiętam wspólne wycieczki szkolne, rajdy rowerowe, piesze, pieczenie kiełbasek. Wyjazdy w góry, podróże i spacery.

Wracam tu znów i…

tak jakby się nic nie zmieniło, szkoła jest taka sama….. Pozostali mili nauczyciele, wspaniałe grono pedagogiczne z którym teraz bobrze się pracuje. Zmiana na lepsze – teraz uczniowie mają boisko – super wyposażone.

Plany na przyszłość:

Powróciłam do szkoły Podstawowej nr 6 jako asystent nauczyciela. W szkole panuje miła atmosfera. Chciałabym podnosić swoje kwalifikacje właśnie w tej szkole, spełnić się zawodowo i rozwijać dalej skrzydła. Mam nadzieję, że moje marzenia się spełnią.

Największy sukces:

Największym sukcesem uważam zdobyte wykształcenie przeze mnie, jak i moją ukochaną rodzinę, dzieci które z dnia na dzień dają mi takiego powera, żeby iść dalej i nigdy się nie poddawać.