Nowa strona szkoły ruszyła!

Kilka miesięcy testów, modyfikacji, zmian – tych kosmetycznych i tych bardziej technicznych… i wreszcie ruszyliśmy! Od dzisiaj mogą Państwo odwiedzać nową, odświeżoną wizualnie i technicznie witrynę naszej szkoły. Mamy nadzieję, że spodoba się ona wszystkim odwiedzającym i obserwującym – wszak strona internetowa jest także swoistą „wizytówką” każdej szkoły.

Nowa witryna została wszechstronnie zoptymalizowana pod względem zarówno prędkości działania, jak i czytelności – dzięki temu mogą Państwo łatwiej i szybciej przeglądać aktualności znajdujące się na stronie. Nastąpiła także zmiana kolorystyki – w ramach nowej witryny napotkać mogą Państwo na kolory błękitu, niebieskiego czy czerwonego. Dostęp do wielu treści został znacznie ułatwiony.

Jednocześnie nie wszystkie jeszcze zasoby zostały przeniesione na nową stronę – będą one sukcesywnie dodawane w najbliższej przyszłości. Stare artykuły i stara odmiana graficzna strony dostępne są pod adresem http://sp6.rawicz.pl/archiwum. Mogą pojawiać się błędy – wszystko opisane jest na stronie głównej archiwum.

W przypadku problemów z działaniem witryny czy propozycji modyfikacji witryny prosimy o kontakt poprzez e-mail: sp6rawicz(at)gmail.com, sp6(at)rawicz.eu (w miejscu (at) należy podstawić @), bądź poprzez naszego Facebooka: https://www.facebook.com/sp6rawicz/.