Turniej Mikstów w Siatkówce Plażowej i Turniej Trójek Siatkarskich dziewcząt

Tradycyjnie w czerwcu po raz jedenasty w naszej szkole zorganizowano dla klas VII i oddziałów gimnazjalnych Turniej Mikstów w Siatkówce Plażowej. Do rozgrywek zgłosiło się 10 drużyn.

W wyniku zaciętej rywalizacji pierwsze miejsce zajął ,,Słoneczny patrol” (Marcjanna Jaróżek i Bartłomiej Głowacz), wygrywając w meczu finałowym z zespołem ,,Bambusy” (Zuzanna Łakoma i Dariusz Jarczyński). Natomiast trzecie miejsce wywalczył zespół ,,Summer Win” (Weronika Skiba i Michał Wolny), a tuż za podium uplasowała się drużyna ,,Promyczki” (Julia Adamiak i Kacper Konieczny).

W Turnieju Trójek Siatkarskich pierwsze miejsce zajęły Greta Adamek, Marcjanna Jaróżek i Alicja Dopierała wygrywając w tie-breaku z Weroniką Skibą, Zuzanną Łakomą i Julią Adamiak. Na trzecim miejscu uplasowały się Agnieszka Rogaczewska, Aleksandra Roszak i Kinga Fedorowicz. Wielką niespodzianką było zajęcie czwartego miejsca przez uczennice klasy piątej.

 

Organizatorką turniejów była pani Dorota Kasperczak przy aktywnej współpracy uczniów, którzy pełnili rolę sędziego liniowego, sekretarza, a nawet sędziego głównego.

Najlepsze zespoły otrzymały z rąk Pana Dyrektora dyplomy i medale ufundowane przez Radę Rodziców.